Нова пошта запустила доставку особистих речей до країн Європи з великими знижками

20 квітня, 11:58
Нова пошта запровадила знижки на відправку особистих речей до Європи (Фото:Нова пошта)

Нова пошта запровадила знижки на відправку особистих речей до Європи (Фото:Нова пошта)

Нова пошта ввела знижки на доставку особистих речей до низки країн Європи.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

Компанія Нова пошта запустила доставку особистих речей до країн Європи зі знижками від 50% до 80%. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

« Ми йдемо назустріч нашим українцям і зробили можливість надсилати необхідні особисті речі рідним зі значними знижками. Через нову послугу можна надіслати лише вживані речі, тобто без етикеток та заводських упаковок. Наприклад, одяг, взуття, іграшки, косметику тощо », - зазначив Юрій Беневітський, СЕО Нової пошти Глобал.

Особисті речі зі знижкою можна надіслати до 24 країн Європи. Рівень знижки при надсиланні посилок до 30 кг залежить від ваги відправки. При надсиланні речей вагою від 30 до 70 кг ціна залежить від зони доставки, до якої входить країна – першої чи другої.

З урахуванням знижок вартість посилки з особистими речами з України до Польщі вагою до 2 кг становить 800 гривень, до 10 кг – 1200 гривень, а якщо надіслати 30 кг – 2 000 грн.

Повний список країн, для яких діє пільгова доставка:

У вартість доставки не входять можливі мита та податки, які можуть нараховуватись у країні отримання. За пільговими умовами речі можна відправити до Польщі, Франції, Німеччини, Італії, Болгарії, Угорщини, Литви, Естонії, Хорватії та інших країн.

Раніше Укрпошта з 11 березня доставлятиме « посилки з дому» з 70% знижкою до Польщі, Румунії, Молдови, Угорщини та Словаччини — країн, які приймають найбільшу кількість українців, які залишили Батьківщину.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X