Нова пошта зайнялася доставкою товарів з інтернет-магазинів США

3 серпня 2016, 15:27
Нова пошта запустила новий сервіс NP Shopping, повідомляє AIN

Компанія зможе викупити і доставити в Україну замовлення з різних американських сайтів товар. Користувач вибирає товар на порталах, які підтримує NP Shopping, і вводить про нього дані на український сайт.

Відео дня

Користувач повинен оплатити не тільки вартість товару, доставку по США або можливі податки, але і 7% Новій пошті від загальної суми за послугу "викуп". Як відзначають в компанії, вони допоможуть вирішити проблему з тим, що "частина американських магазинів не приймають оплату українським картами".

Доставка в будь-який населений пункт країни обійдеться в $5,8 за кг (ціна у гривнях за курсом НБУ на день оплати).

Видання зазначає, що такі ціни нижче середньоринкових: авіадоставка у форвардерів обійдеться від $6,95 до $12 за 1 кг. Доставка NP Shopping на $0,8 дорожче, ніж партнерська програма Нової пошти і ModnaKasta, яка запустилася на початку липня, де доставку товару здійснюють тільки до складу ModnaKasta.

Мінімальна вартість доставки через NP Shopping становитиме $2,9 за товари вагою до 500 г.

Новий сервіс обіцяє доставити товари з США протягом 5 днів, а оплатити замовлення можна в особистому кабінеті сервісу картами Visa або Mastercard або готівкою кур'єру або у відділенні.

Сам товар і його доставку по США можна оплатити тільки карткою.

У компанії заявляють, що на замовлення буде діяти страховка. Якщо посилка загубиться або пошкодиться, то поштовий оператор обіцяє повернути повну вартість посилки.

Також є обмеження по габаритах посилки: довжина – 122 см, ширина – 102 см, висота – 110 см.

Крім того, потрібно буде заплатити 35% збору від суми замовлення на 150 євро ($165) і більше. NP Shopping може взяти на себе цю процедуру, але вимагатиме скановану копію паспорту. Варто врахувати, що розділяти товари по різним посилкам для уникнення перевищення ліміту не будуть.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X