Нова пошта ввела нові правила доставки посилок компаніям

10 жовтня 2018, 08:50

Нова Пошта змінила правила для поштових відправлень на юридичні особи. Тепер, щоб людина (фізособа чи юрособа) могла відправити посилку компанії (юрособі), потрібно, щоб у компанії був укладений договір з поштовим оператором.

Такі зміни помітили користувачі в соціальних мережах, пише Ain.ua.

У той же час, якщо юрособа є в базі компанії, або зареєстрована в бізнес-кабінеті, договір не потрібен, уточнили в Новій пошті.

Відео дня

Як пояснили в компанії, ці зміни пов'язані з випадками, коли самі відправники плуталися в адресах і назвах юросіб, через це посилки могли не доходити до адресата.

Так, часто клієнти не знали точні реквізити компанії-одержувача, і це призводило до того, що у однієї юрособи було до 40 варіантів назви, реквізитів, адрес.

Через це відправлення йшло на некоректний адресу, або не тому адресату, або компанія отримувала рахунок за відправлення, якого не замовляла.

"Щоб уберегти наших клієнтів - і фізичних, і юридичних осіб, ми впровадили правило, яке дозволило уніфікувати компанії-одержувачі", - пояснили в компанії.

У Новій пошті також додали, що якщо у юрособи, яким потрібно відправити посилку, немає договору з поштовим оператором, відправник може надіслати її фізособі-представнику компанії.


Нова пошта - оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році. Мережа компанії складається з понад 2,3 тис. відділень по всій Україні. Автопарк компанії налічує понад 3,6 тис. автомобілів. У 2017 році компанія доставила більш ніж 145 млн відправлень.

Показати ще новини
Радіо NV
X