Нова пошта запровадила нові послуги для бізнес-клієнтів

19 жовтня 2017, 08:50
Компанія Нова пошта розширила можливості мобільного додатку для бізнес-клієнтів

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Таким чином, тепер в додатку можуть реєструватися не тільки фізичні особи, а й фізособи-підприємці та інтернет-магазини.

Також в додатку можна створювати експрес-накладні від імені організації. Для реєстрації необхідно додатково вказати код ЄДРПО.

Відео дня

Крім того, компанія надає можливість швидше обслуговуватися в відділенні завдяки реєстрів відправлень. У зв'язку з цим, оператору досить відсканувати лише один штрих-код і дані про всіх експрес-накладних в списку буде завантажено в систему.

Також додана опція перейменування відправлення. Раніше відображалося лише у вигляді 14-значного номера експрес-накладної. Тепер в мобільному додатку його можна назвати номером замовлення, якщо відправник - інтернет-магазин, або никнеймом-словом (книга, телефон тощо), щоб відрізнити посилку серед інших в списку.

Доступ до мобільного додатка мають клієнти, зареєстровані в програмі лояльності Нової пошти як організація.

Нагадаємо, з 2 жовтня Нова пошта знизила тарифи на доставку по областям України.

Також раніше повідомлялося, що Нова Пошта має намір запустити сервіс доставки "день-у-день" між рядом міст, в які можливо доїхати за певний обмежений час до кінця 2017 року.


Нова пошта - оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році. Мережа компанії складається з понад 2,3 тис. відділень по всій Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X