Нова пошта доставлятиме посилки між Києвом і містами-мільйонниками день у день

15 червня 2016, 18:00
Якщо відправити посилку зі столичного відділення підприємства до 9-10 години ранку, то вже ввечері отримувач у Харкові чи Одесі зможе її забрати

Нова пошта (НП) запустила доставку "день у день" між Києвом і Дніпром, Харковом, Одесою та Львовом. Про це сьогодні повідомила прес-служба підприємства.

Поки що НП запровадила доставку між столицею та чотирма названими містами, відкривши чергові відділення з подовженим графіком роботи (7:00 – 23:00). Якщо зранку (до 9:30 – 11:00) відправити посилку з Києва, то в Одесі чи Дніпрі її можна буде отримати ввечері після 20:30. Послуга доступна і в зворотному напрямку – при відправці з регіонів у столицю, а от за день вислати зі Львова до Харкова – не можна. На перших порах компаніє не виставлятиме додаткову націнку за швидкість, але попередила, що згодом може переглянути тарифи.

Відео дня

Співзасновник і член спостережної ради НП В’ячеслав Климов повідомив НВ Бізнес, що підставою для нововведення став уже існуючий попит серед користувачів компанії. "Для нас питання прибутковості та заробляння – вторинне. Є запит від клієнтів на доставку день у день – ми її робимо", - підкреслив він.

В Україні міжміська доставка день у день найбільш актуальна для бізнес-клієнтів, зазначили в НП. "Разом з тим, ми розраховуємо підвищити попит на послугу і серед фізосіб. Завжди є люди, яким потрібно щось доправити до іншого міста сьогодні на сьогодні –подарунок, документи чи посилку", - розповіли в прес-службі підприємства.

Директор з маркетингу та комунікацій Укрпошти Олена Юрковська підтвердила, що попит на дуже оперативну доставку існує та постійно зростає: "В першу чергу це цікаво e-commerce. В наш час клієнти прагнуть отримувати послуги якомога швидше".

У найбільшого гравця ринку з минулого року існує послуга Прискорена пошта, яка подібна до нового сервісу НП. Її основна відмінність – ввечері відправив, зранку отримав, зазначила Юрковська. За її словами, найпізніше у наступному місяці Укрпошта має намір збільшити кількість відділень, у яких працює Прискорена пошта, з 300 до 2 тис., дійшовши до рівня районних центів.

На думку комерційного директора Делівері Катерини Гришиної, пришвидшена міжміська доставка передовсім зацікавить великі інтернет-магазини, які працюють цілодобово та готові зранку розсилати замовлення, а також приватних осіб, яким потрібно терміново переслати документи. Цілком вірогідно, що Нова пошта за допомогою своєї нової послуги поставила за мету завантажити власну мережу поштоматів, припустила Гришина.

Керівник комунікаційної платформи Ukrainian E-commerce Expert Ірина Холод вважає, що подібна послуга може бути потрібна в особливих випадках. "Наприклад, якщо треба терміново переслати документи або ж не дуже розповсюджені ліки, які є в Києві, але нема в Дніпрі", - висловила припущення вона. За її словами, в цю ж категорію можуть потрапити подарунки, які треба подарувати сьогодні ввечері, а вони є лише в іншому місті.

З нею погодився директор інтернет-магазину Repka.ua Дмитро Латанський: "Хтось згадав, що у дитини день народження, хтось інший – що річниця одруження, тож є потреба вислати подарунок". На його думку послуга швидкої міжміської доставки може зацікавити тих наших співвітчизників, які, перебуваючи у відпустці чи відрядженні, згадають, що забули придбати щось украй необхідне.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Показати ще новини
Радіо НВ
X