Після визволення. Нова пошта відновила роботу у восьми населених пунктах Харківської області

20 вересня, 15:30
Нова пошта відновлює роботу на звільнених територіях у Харківській області (Фото:Володимир Поперешнюк via Facebook)

Нова пошта відновлює роботу на звільнених територіях у Харківській області (Фото:Володимир Поперешнюк via Facebook)

Нова пошта відновила роботу ще у восьми деокупованих населених пунктах Харківської області.

Логістична компанія Нова пошта 19 вересня відкрила відділення ще у восьми деокупованих населених пунктах Харківської області. Про це йдеться у повідомленні компанії.

Відео дня

Відділення служби доставки відкрилися у Дергачах, Катеринівці, Рогані, Водяному, Мурафі, Андріївці, Клугино-Башкирівці та Малинівці.

У місті Дергачі запрацювало вантажне відділення № 130. Доступні всі послуги для видачі та отримання відправлень до 1000 кг щодня з 09:00 до 17:00.

У Катеринівці на вул. Кооперативна, 1, відкрито поштове відділення до 30 кг. Він працюватиме з понеділка до суботи з 09:00 до 18:00.

У населених пунктах Рогань, Водяному, Мурафі, Андріївці, Клугино-Башкирівці та Малинівці вже працюють мобільні відділення. Жителям доступне відправлення та отримання посилок до 30 кг. Сплатити послуги на місці можна через мобільний додаток Нової пошти, карткою через POS-термінал або надіслати посилку за рахунок отримувача.

Як повідомлялося, до 1 жовтня Нова пошта планує відновити роботу 80% відділень на звільнених територіях Харківської області.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X