Нова Пошта розповіла, на що витратить €10 млн від ЄБРР

4 квітня 2018, 12:18

Компанія Нова Пошта отримає кредит Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) на будівництво сортувального термінала в Хмельницькому.

Рішення про надання фінансування ухвалене радою директорів ЄБРР 9 січня 2018 року, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Новий термінал планується оснастити сучасним обладнанням, його середня пропускна спроможність перевищить звичайну втричі - до 8,5 тис. посилок в годину. Загальна потужність сортування становитиме 18 тис. відправлень на годину.

Відео дня

Термінал планується побудувати протягом року.

За словами фінансового директора групи компаній Нова Пошта Петра Фокова, компанія вирішила використовувати кредитні кошти для підвищення ефективності операцій, зокрема, за рахунок автоматизації та введення сучасних технологій, що вимагають створення сучасної інфраструктури. Фінансування є мультивалютний кредит строком на сім років.

Компанія відкидає, що реалізація проекту будівництва терміналу в Хмельницькому дасть можливість підвищити ефективність завантаження автомобілів на 20% і знизити викиди в атмосферу на 1,2 тис. тонн на рік.

"Наша стратегія на найближчі п'ять років - принципово оновити інфраструктуру компанії для якості і швидкості. У наших планах побудувати сучасні автоматизовані сортувальні термінали в семи ключових містах України. Першим ми вибрали Хмельницький, оскільки це транспортний вузол національного масштабу, транзитний пункт між західним регіоном і рештою країною", - сказав співвласник Нової Пошти В'ячеслав Клімов.


Нова Пошта - оператор на ринку експрес-доставки поштових відправлень по Україні, створений в 2001 році. Мережа компанії складається з понад 2,3 тис. відділень по всій Україні. У 2017 році компанія доставила більш ніж 145 млн відправлень, з яких понад 5 млн склали міжнародні.

Показати ще новини
Радіо NV
X