Нова пошта підписала контракт з IKEA на п'ять років

26 грудня 2018, 11:53

Група Нова пошта підписала п'ятирічний контракт з IKEA.

Як йдеться в повідомленні компанії, НП Логістик буде надавати шведській компанії логістичні послуги, в тому числі зберігання і комплектацію замовлень для її нового магазину міського формату (Сity store) в Києві.

Відео дня

Зазначається, що НП Логістик спеціалізується на зберіганні товарів на складах, комплектації і відправленні замовлень одержувачу. Клієнт може зробити будь-яке замовлення в інтернет-магазині. Магазин же не зберігає товари на своєму складі, а користується послугами компанії НП Логістик.

Таким чином, він економить на утриманні складських приміщень і штаті працівників, а клієнт отримує гарантовано кращий сервіс доставки.

Раніше компанія IKEA повідомила, що відкриє свій перший магазин в Україні влітку 2019 року в київському торгово-розважальному центрі Ocean Mall. Його площа складе близько 6 тис. кв. м, а асортимент буде включати меблі і аксесуари.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня 2018 року рітейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу. Продажі IKEA в період з вересня 2016 року по серпень 2017 року склали € 38,3 млрд, повідомляє компанія на офіційному сайті. За цей же період магазини мережі відвідали 936 млн осіб. В Україні бренд IKEA зареєстрований з 1994 року і належить нідерландській компанії Inter IKEA Systems. З 2014 року компанія стала власником бренду з написом кирилицею і нових графічних зображень англійською.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X