Нова пошта підніме ціни з 1 квітня по всій Україні

31 березня 2017, 17:24
З 1 квітня 2017 року компанія Нова пошта вводить оновлені тарифи на послуги доставки по Україні

Про це йдеться в повідомленні компанії.

"В середньому на 3-5 грн змінюються тарифи на доставку у відділення посилок вагою від 5 до 15 кг, посилок та документів мінімальної вагової категорії до 0,1 кг, а також документів і посилок по типу Адреса-Адреса", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Компанія також переглянула вартість доставки вантажів (понад 30 кг), у тому числі палетованих, у відділення та за адресою. Ця зміна торкнеться доставки в усі тарифні зони.

Крім того, вартість зворотної доставки документів по Україні з одного відділення в інше зміниться на 3 грн, адресної - на 5 грн. Оновлені прайс-листи будуть опубліковані 1 квітня на сайті компанії.

"Зміни спричинені зростанням видатків на забезпечення логістичних процесів, зокрема, в компанії фіксують збільшення витрат на пальне на 15% у порівнянні з жовтнем 2016 року. Крім того, на тлі поетапного підняття цін на комунальні послуги в Новій пошті на 10% зріс фонд утримання приміщень", - пояснили в компанії.

Нагадаємо, що Нова пошта запустила обмін валют у своїх відділеннях.

У липні минулого року Нова пошта також запустила сервіс грошових переказів Миттєвий.


За даними Нової пошти, в даний час в мережу компанії входить більше 2300 відділень. Нова пошта забезпечує адресне обслуговування жителям понад 28 000 населених пунктів по Україні.

Показати ще новини
Радіо NV
X