Шукають співінвесторів. Нова пошта відкриє в 2021 році 40 бізнес-відділень по всій Україні

5 січня 2021, 14:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Нова пошта в 2021 році вводить нову концепцію відділень, які будуть надавати повний спектр послуг для бізнес-клієнтів і фактично замінять існуючі вантажні відділення компанії.

У планах — відкрити 40 таких бізнес-відділень у містах-мільйонниках, обласних центрах і деяких великих районних центрах, повідомили в Новій пошта.

«У Новій пошті багато бізнес-клієнтів — це і гравці ринку електронної комерції, великий бізнес і малі підприємці, що працюють у різних сферах. За роки роботи з бізнесом ми вже добре вивчили їхні потреби: вони роблять багато відправок, доставляючи Новою поштою товари самого різного розміру — від невеликих ювелірних виробів до великогабаритної техніки. Дуже цінують свій час і хочуть отримувати якісні комплексні послуги швидко і зручно. Весь цей досвід ми врахували при розробці концепції своїх нових відділень», — розповів Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Відео дня

У компанії оголосили про пошук співінвесторів, щоб побудувати «з нуля» нові відділення, орієнтовані на потреби бізнес-клієнтів. «Модель партнерства наступна — інвестор будує відділення за власні кошти, а Нова пошта зобов’язується взяти його в довгострокову оренду», — заявили в компанії.

Нові бізнес-відділення будуть розташовуватися в локаціях з високою концентрацією підприємств і розвиненою інфраструктурою: наявність під'їзних шляхів, парковка для клієнтів тощо. Приміщення відділень буде поділятися на фронт-офіс і бек-офіс. Перший розділиться на дві зони для оформлення відправлень: до 30 кг і понад 30 кг. У свою чергу у бек-офісі будуть знаходитися зони обробки посилок і вантажів, відділ упаковки і зона комфорту працівників.

У відділеннях буде надаватися повний спектр послуг для бізнесу: відправка і отримання посилок і вантажів, упаковка відправлень, фінансові послуги. Також у відділеннях діятимуть зони самообслуговування, де клієнти зможуть самі оформити своє відправлення. Крім того, там буде працювати експрес-драйв, коли у клієнтів буде можливість отримувати послуги Нової пошти безпосередньо на парковці, навіть без відвідування відділення. Біля самих відділень буде проведено озеленення території.

Планується, що відділення будуть трьох розмірів: 800, 1100 і 1400 кв. м. Відділення площею 800 кв. м будуть будуватися в районних центрах і деяких обласних, великі відділення — у містах-мільйонниках і обласних центрах.

Раніше Нова пошта заявляла про плани відремонтувати в 2021 році близько 1000 відділень по всій Україні - як поштових, так і вантажних.

Також повідомлялося, що Укрпошта запустила послугу з поповнення банківських карток у 3 тисячах відділень по всій Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X