Перед початком розпродажів. Нова пошта змінює тарифи на доставку із закордонних магазинів

7 жовтня 2021, 17:49

Нова Пошта Глобал змінює тарифи на доставку із зарубіжних інтернет-магазинів.

Компанія Нова Пошта Глобал, яка входить до групи компаній Нова Пошта, оновлює тарифи на послугу NP Shopping - доставку із закордонних інтернет-магазинів. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Відео дня

При замовленні товарів через сервіс NP Shopping вартість доставки буде зменшуватися при зростанні ваги відправлення. Оновлені тарифи стосуватимуться доставки з інтернет-магазинів всіх країн, представлених на платформі. Зараз це США, Китай, Туреччина, Німеччина, Польща і Британія.

Так, доставка посилки з американських інтернет-магазинів вагою до 1 кг обійдеться клієнтові в $5 за пів кілограма, від 1 до 5 кг - $3,80, а посилки вагою понад 5 кг доставлятимуться за $3,6 за пів кілограма.

За словами СЕО Нової пошти Глобал Юрія Беневітського, українці все більше віддають перевагу закордонний онлайн-шопінг, особливо під час знижок на Чорну п'ятницю і період різдвяних розпродажів.

«Ми в компанії вирішили, що доставка не повинна бути стримуючим фактором, а навпаки - клієнт може купувати більше, а платити за доставку менше», - зазначив Беневітській.

Раніше повідомлялося, що компанія Нова пошта запускає власну авіакомпанію Supernova Airlines, яка займеться вантажними перевезеннями. У компанії буде власний флот, вона буде виконувати рейси з міжнародних аеропортів Бориспіль і Львів.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X