Нова Пошта, АТБ і Rozetka розширили на всю Україну послугу доставки продуктів харчування

8 квітня 2020, 18:04

Проект доставки продуктів від Rozetka, АТБ та Нової пошти, який два тижні тому був запущений в Дніпропетровській області, розширено на всю Україну.

Про це повідомили в Rozetka.

Можна купити три оновлених набори. Два продовольчих комплекти вартістю 402 грн і 551 грн містять базові продукти. Непродовольчий набір вартістю 143 грн складається з необхідних товарів для дому та особистої гігієни. До складу продуктових наборів входять яйця, молоко, масло, крупи, сіль, хліб, цукор, макарони, чай, фрукти і овочі, вафлі, консерви, серветки і туалетний папір. Непродовольчий набір містить порошок, засіб для миття посуду, мило, туалетний папір, серветки і зубну пасту.

Відео дня

Протягом тестового періоду було доставлено близько 300 продуктових наборів в Дніпро і область. АТБ формує набори і постачає продукти за мінімально можливою вартістю, Rozetka розміщує їх на своєму сайті і безкоштовно обробляє всі замовлення, а Нова пошта доставляє набори по собівартості.

Продуктові набори доставляються в день оформлення замовлення в тих населених пунктах, де є магазини АТБ. В іншому випадку доставка буде виконана на наступний день.

Раніше повідомлялося, що мережа супермаркетів Сільпо, що входить в Fozzy Group, запустила послугу доставки товарів додому. Крім того, сервіс з доставки їжі з ресторанів Raketa запустив послугу доставки з супермаркетів мережі Ашан в Києві.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X