Нова компанія Нафтогазу почала постачання газу

19 жовтня 2018, 09:59

Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг, яка є 100%-ю "онукою" НАК Нафтогаз України, уклала перші договори купівлі-продажу природного газу та здійснила його поставки.

Про це повідомили у прес-службі Нафтогазу України.

"Нафтогаз Трейдинг 12 жовтня уклав перші договори купівлі-продажу природного газу в форматі нової моделі реалізації. За всіма укладеними договорами вже проведені поставки споживачам", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Формування ціни передбачає можливість зміни вартості газу кілька разів на день відповідно до зміни ціни на європейському ринку та коливань курсу гривні.

Також наголошується, що нова модель реалізації газу буде зручною як для постачальника, так і для споживача.

"Її впровадження сприятиме розвитку українського газового ринку та приведення його до світових стандартів", - зазначив головний виконавчий директор групи Нафтогаз Юрій Вітренко.

Нагадаємо, що роком раніше НКРЕКП видала ліцензію на постачання газу газопостачальній компанії Нафтогаз України. Дочірній компанії НАК - Газ України - належить 100% всіх трьох компаній.

На початку вересня Національна комісія, що здійснює держрегулювання в сферах енергетики і комунальних послуг України, видала газопостачальній компанії Нафтогаз Трейдинг ліцензії на постачання природного газу.

Показати ще новини
Радіо NV
X