Нова битва за бренд. Оболонь судиться з ППБ за алкогольний лимонад

24 жовтня 2018, 10:57

Один з найбільших в Україні виробників пива і напоїв - корпорація Оболонь просить суд заборонити львівській пивоварній компанії - Перша приватна броварня (ППБ) -використовувати найменування хард-лимонаду (суміш лимонаду з алкоголем) Hard Citrus.

Відповідна справа була відкрита Господарським судом Львівської області 10 вересня, передають Українські Новини.


Корпорація Оболонь виробляє пиво, безалкогольні та слабоалкогольні напої, мінеральну воду, снеки, є найбільшим в країні експортером пива. До її складу входять головний завод у Києві та дев'ять підприємств у регіонах країни. Кінцевим бенефіціаром Оболоні є Олександр Слободян. У 2017 році Оболонь отримала 288,8 млн грн чистого прибутку проти 219,4 млн грн чистого збитку роком раніше.

Відео дня

Основні бренди - Оболонь, Carling, Zlata Praha, Hike premium, Zibert, Keten, Hardmix, BeerMix, Десант, Жигулівське, Живчик, Оболонська, Прозора. Корпорація також випускає слабоалкогольні напої Rio, Джин-Тонік, Горілка лайм, Віскі Вишня, Ром-кола, Бренді-кола, Ciber.


На думку Оболоні, назва схожа на її власну торгову марку - Hardmix Citrus.

Згідно доводам Оболоні, використання ППБ схожого найменування своєї продукції тієї ж категорії напоїв "вводить споживача в оману, і він може переплутати два цих продукти".

У зв'язку з цим Оболонь вимагає заборонити маркування Hard Citrus на продукції ППБ, а також зняти з виробництва і знищити всі етикетки, контретикетки і іншу упаковку продукції, яка містить найменування Hard Citrus.

Нагадаємо, що раніше Оболонь подала в суд на підприємця за торгову марку Аквабаланс.


Перша приватна броварня створена в 2004 році Андрієм Мацолою та його сім'єю. Здійснює управління двома пивзаводами - у Львові і Радомишлі на Житомирщині сумарною потужністю 2,4 млн гектолітрів пива на рік. Згідно з даними держреєстру, власником української компанії виступає кіпрська Бонет Лімітед. Найбільшим акціонером компанії і її СЕО є Андрій Мацола, другий за величиною пакет належить ЄБРР. Решта акцій розподілені між концерном OeTTINGER і керуючими партнерами групи OASIS.

Портфель брендів компанії включає в себе пивні марки Перша приватна броварня. Бочкове, Авторське, StareMisto, Жигулі Барне, Oettinger, CervenaSelka, Bavaria, Галицька корона і інші, а також дві марки квасу Львівський і Древлянський.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X