Норвезька компанія побудує в Україні одразу три сонячні електростанції за €50 млн

5 липня 2018, 08:23

Норвезька компанія Scatec Solar домовилася з українською Rengy Development, яка розвиває альтернативну енергетику в Україні, про будівництво на півдні країни сонячних електростанцій загальною потужністю 47 МВт.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Згідно з ним, планується побудувати три станції в Миколаївській області, на будівництво яких буде потрібно приблизно € 52 млн. Вони будуть виробляти близько 58 ГВтч в рік. Учасники проекту розраховують до кінця року залучити фінансування за допомогою Європейського банку реконструкції та розвитку.

Відео дня

Scatec Solar буде володіти 51% в спільному з Rengy Development проект. Scatec Solar буде постачальником інженерних, закупівельних і будівельних послуг, а також надасть послуги з експлуатації та обслуговування та послуги з управління активами на електростанціях.


Scatec Solar займається будівництвом і управлінням сонячними електростанціями по всьому світу. Зокрема, сонячними електростанціями потужністю 322 МВт в Чеській Республіці, Південній Африці, Руанді, Гондурасі і Йорданії і будує об'єкти на 1092 МВт.

Штаб-квартира Scatec Solar знаходиться в Осло, Норвегія, компанія зареєстрована на фондовій біржі Осло.


Rengy Development була створена в 2009 році інвесткомпанією Trust Capital Group для розвитку виробництва сонячної енергії і з тих пір побудувала і ввела в експлуатацію кілька електростанцій у Вінницькій, Одеській та Херсонській областях загальною потужністю приблизно 70 МВт.

Згідно держреєстру, бенефіціарами Rengy Development є власник великого виробника молочної продукції Укрпродукт Груп і компаній в сфері альтернативної енергетики Сергій Євланчик і Нарек Арутюнян.

Показати ще новини
Радіо NV
X