Норнікель. Компанія російського олігарха Потаніна через санкції відмовилася виходити на інші ринки

23 січня, 16:48
Російський олігарх Володимир Потанін (Фото:novayagazeta)

Російський олігарх Володимир Потанін (Фото:novayagazeta)

Через санкції компанія Норкікель підсанкційного олігарха Володимира Потаніна відмовилася виходити на інші ринки.

Російський олігарх Володимир Потанін, президент і головний акціонер найбільшого у світі виробника нікелю та паладію Норнікель, заявив, що на тлі санкцій компанія відмовилася від планів виходу на інші ринки.

Відео дня

Про це він розповів в інтерв'ю російському РБК.

За словами Потаніна, компанія Норнікель перебудовує інвестполітику, наголошуючи на Росії. Він додав, що компанія була змушена, зокрема, скоригувати логістичні ланцюжки.

« Уся парадигма нашого бізнесу, який був більше зав'язаний на залучення до міжнародного ланцюжка створення продукту та технології, зараз переорієнтується на внутрішню історію зі спробою залучити до цього якісь дружні країни та партнерів. Десь це виходить, десь поки що немає», — зазначив Потанін.

Також головний акціонер Норнікеля заявив, що компанія "за деякими бізнесами були плани експансії на інші ринки".

Він уточнив, що хоча проти Норнікеля і не вводилися санкції, компанія все одно змушена коригувати стратегію.

Логістичні ланцюжки перебудовуємо на більш дружні країни, насамперед на Китай, Туреччину, Марокко та інші арабські країни. Тому на життєдіяльності компанії, на її виживання це не позначається прямо, але, звичайно, обмежує її можливості», - зазначив Потанін.

Також він розповів, що Норнікель брав участь у кількох стартапах в інших країнах "з надією привести їх до Росії". Наразі такі можливості практично повністю зникли, визнав олігарх.

Як повідомлялося, у грудні минулого року США ввели санкції проти другого найбагатшого російського олігарха Володимира Потаніна , його дружини та дітей.

Під санкції також потрапили активи бізнесмена – холдинг Інтеррос, Росбанк та яхта. При цьому Норнікель під покарання не потрапив.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X