Тарифний регулятор підвищив тариф на послуги постачальника «останньої надії» вдвічі

16 вересня 2021, 17:45

На четвертий квартал цього року НКРЕКП вдвічі підвищила тариф на послуги постачальника електроенергії «останньої надії».

Регулятор в сфері енергетики та тарифів удвічі підвищив тариф на послуги постачальника електроенергії «останньої надії», яким зараз є ДП Укрінтеренерго на четвертий квартал 2021 року.

Відео дня

Відповідне рішення Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), прийняла на засіданні 16 вересня, передає Укрінформ.

У четвертому кварталі цього року тариф на послуги постачальника «останньої надії» складе 1 238 грн / МВт-год. У третьому кварталі поточного року цей тариф становить 613,16 грн МВт-год.

«Кожен квартал ми це робимо. На жаль, цифра досить велика, і ми можемо обговорити питання про внесення змін до методики розрахунку тарифу. Але зараз вона виходить такий, як вона є», - зазначив член НКРЕКП Дмитро Коваленко.

НКРЕКУ опублікує тариф на послуги постачальника «Останньої надії» на офіційному веб-сайті не пізніше ніж за п'ять днів до початку розрахункового періоду.

Тариф постачальника «останньої надії» розраховується як різниця середньоарифметичного значення цін на е \ е за чотири години з найвищими цінами ринку «на добу вперед» для кожної доби перших двох місяців базового періоду (попереднього кварталу) і фактичною середньою ціною на е \ е, яка склалася на ринку «на добу вперед» за перші два місяці базового періоду.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X