За поданням 50 нардепів. Конституційний суд просять розігнати Нацкомісію з тарифів

4 листопада 2020, 20:40

До Конституційного суду надійшло подання про відповідність Конституції указів президента про призначення семи членів Нацкомісії з енергетики і комунальних послуг.

Подання, підписане 50 нардепами, надійшло до КСУ 4 листопада, повідомили в пресслужбі суду.

Парламентарії просять визнати неконституційними укази президента 2018−19 років про призначення сімох членів НКРЕКП: Олени Антонової, Дмитра Коваленка, Оксани Кривенко, Руслана Кайдаша, Ольги Бабій, Валерія Тарасюка і Олексія Магди — тобто, фактично всього нинішнього складу комісії.

Відео дня

Також депутати просять визнати неконституційною норму перехідних положень закону про НКРЕКП від 2016 року про повноваження президента забезпечувати стійку діяльність НКРЕКП, а також два пункти з перехідних положень закону про зміни до закону про забезпечення конституційних принципів у сфері енергетики і комунальних послуг від 2019 року, які стосуються діяльності зазначених членів НКРЕКП.

Текст подання підписали лідер фракції Батьківщина Юлія Тимошенко, а також народні депутати цієї фракції і фракцій Слуга народу, ОПЗЖ, Євросолідарності, групи Довіра і позафракційні.

З повним текстом подання та списком підписали його депутатів можна ознайомитися тут.

Як повідомлялося, 29 жовтня 2019 року президент Володимир Зеленський указом призначив «тимчасовими» членами НКРЕКП Валерія Тарасюка, Руслана Кайдаша, Ольгу Бабій і Олексія Магду.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X