Новокраматорський машинобудівний. Найбільший у Європі завод важкого машинобудування припинив роботу

28 лютого, 10:30
НКМЗ відправляє співробітників у простій (Фото:НКМЗ)

НКМЗ відправляє співробітників у простій (Фото:НКМЗ)

Крупнейший в Европе завод тяжелого машиностроения — Новокраматорский машиностроительный завод — прекратил работу и отправил сотрудников в простой.

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) тимчасово зупинив роботу та перевів працівників у простий. Про це повідомляє пресслужба заводу.

Рішення про зупинення роботи заводу ухвалено з метою захисту життя та здоров'я робітників. Підприємство знаходиться у Донецькій області.

Відео дня

"На території Донецької області продовжуються бойові дії, відсутні нові виробничі замовлення, значно обмежена можливість забезпечення підприємства електроенергією", - йдеться в заяві компанії.

З цих причин немає можливості забезпечити безпеку та виконання виробничих завдань працівниками структурних підрозділів НКМЗ.

З 1 березня підприємство тимчасово анулює дію трудових договорів із частиною працівників. Керівництво заводу наголошує, що анулювання договорів не означає звільнення працівників. На початок повномасштабної агресії РФ на НКМЗ працювало 8800 людина.

Новокраматорський машинобудівний завод – найбільше у Європі підприємство індивідуального важкого машинобудування. Завод 85 років працює на ринку металургійного, гірничорудного, ковальсько-пресового, шахтно-прохідницького, підйомно-транспортного, спеціалізованого обладнання.

У липні минулого року повідомлялося, що Верховна рада України ухвалила рішення передати майно Новокраматорського машинобудівного заводу у державну власність.

Пізніше президент НКМЗ Георгій Скудар заявив, що верстати та обладнання Новокраматорського машинобудівного заводу, які мають бути демонтовані на користь держави, будуть віддані приватному, а не державному підприємству.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X