НКЦПФР визначила першого провайдера, через якого будуть подавати звітність емітенти цінних паперів

18 лютого 2019, 14:09

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку України (НКЦПФР) авторизувала державну установу «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (АРІФРУ) першим уповноваженим провайдером інформаційних послуг з оприлюднення фінансової звітності та інформації з фондового ринку України. Про це повідомила прес-служба регулятора.

Відео дня

Тепер публічні акціонерні товариства, емітенти цінних паперів, суспільно-важливі підприємства повинні оприлюднювати фінансову інформацію і передавати НКЦПФР звітність за допомогою АРІФРУ, який повинен забезпечити кібер-захист інформації на сучасному рівні і рівний для всіх доступ до неї.

За словами голови НКЦБФР Тимура Хромаєва введення інституту уповноваженого провайдера інформаційних послуг є елементом адаптації інфраструктури українського ринку з нормами ЄС. «Більше ніяких публікацій у друкованих вісниках. Оприлюднення інформації буде відбуватися прозоро, автоматизовано, коректно», - цитує його прес-служба. - «А щоб уникнути монополізму ми заклали в закон норму про відкритість входу в бізнес надання інформаційних послуг будь-яким юридичним особам, після відповідної авторизації комісією».

Хромаєв сподівається, що в Україну з часом прийдуть і такі провайдери інформаційних послуг, як Bloomberg, Thomson-Reuters, AFP, AWP, Baltic News Service, Norsk Telegrambyrå, Ritzau, TT Nyhetsbyrån, Dow Jones, Businesswire, PRNewswire.

Показати ще новини
Радіо НВ
X