Записалися у заробітчани. Інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи у Польщі зріс на 600% за два дні

23 вересня, 11:23
Польські рекрутингові агенції не прагнуть наймати росіян із солідарності з Україною (Фото:Yehor Tulinov \ Unsplash)

Польські рекрутингові агенції не прагнуть наймати росіян із солідарності з Україною (Фото:Yehor Tulinov \ Unsplash)

Інтерес росіян до роботи у Польщі зріс на 600% після оголошення мобілізації. Польські рекрутери не прагнуть наймати громадян РФ із солідарності з Україною.

За останні два дні інтерес росіян до низькокваліфікованої роботи в Польщі зріс на 600% – рекрутери отримали 130 запитів на роботу з РФ.

Про це повідомили у міжнародному агентстві з працевлаштування Gremi Personal.

Відео дня

До оголошення в Росії масової мобілізації ця позначка досягала 20-30 запитів на місяць.

Як зазначають фахівці з працевлаштування, до війни польські роботодавці взагалі не відчували попиту на вакансії у Польщі з боку росіян. Проте економічна криза та санкції поступово призводять до певних змін.

Чому вони обирають Польщу ? Насамперед через можливість швидкого перетину кордону та легалізацію перебування. Крім того, більшість польських роботодавців гарантують легальне працевлаштування, офіційну заробітну плату та соціальний пакет, — зазначила директорка департаменту рекрутингу Gremi Personal Ганна Джоболда.

У компанії додали, що польські рекрутингові компанії здебільшого не наймають громадян РФ не лише через відсутність спрощених візових процедур, нових санкційних візових обмежень, а також через солідарність з Україною.

Як повідомлялося, показник безробіття в Польщі у липні 2022 року склав 4,9%. Це найнижчий показник за останні 32 роки — з моменту падіння комуністичного режиму та початку ринкових реформ у країні.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X