Секретний план. Nissan прискорив підготовку до виходу з альянсу з Renault — FT

13 січня 2020, 11:40

У керівництві Nissan вважають, що союз з Renault негативно позначається на розвитку компанії.

Керівництво автомобільного концерну Nissan прискорило підготовку секретного плану з виходу з альянсу з компанією Renault, повідомляє Financial Times.

Таке рішення топ-менеджмент Nissan ухвалив після втечі з Японії екс-глави обох компаній Карлоса Гона. За даними джерел видання, план передбачає повну відмову від співпраці з Renault як в розробці, так і у виробництві автомобілів.

Відео дня

Інформація про запланований розрив альянсу з Renault свідчить про високу напруженість у відносинах між двома автовиробниками, якими Гон керував протягом майже двох десятиліть. За даними джерел видання, в Nissan вважають, що співпраця з Renault гальмує розвиток японської компанії.

Відзначається, що в разі розпаду альянсу обидві компанії швидше за все будуть змушені шукати нових партнерів, щоб розділити витрати на розробку електромобілів.

Нагадаємо, що 31 грудня ексглава французько-японського автомобілебудівного альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi Карлос Гон заявив, що втік з японського Токіо в ліванський Бейрут. В Японії його звинувачують у приховуванні доходів і незаконному збагаченні. Розгляд справи по суті мав розпочатися в 2020 році.

Під час першої прес-конференції після втечі з Японії Гон розкритикував систему правосуддя Японії і заявив, що до його арешту причетне керівництво японського автовиробника Nissan, яке боялося, що компанія потрапить під контроль французької компанії Renault.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо NV
X