З опціоном на викуп. Nissan передасть російські активи у держвласність

11 жовтня, 13:49
Nissan передає російські активи НАМІ (Фото:John Cameron \ Unsplash)

Nissan передає російські активи НАМІ (Фото:John Cameron \ Unsplash)

Усі російські активи Nissan переходять у власність РФ. Компанія зберегла опціон на викуп упродовж шести років.

Японський автоконцерн Nissan передасть у державну власність свої російські активи, включаючи виробничий майданчик у Санкт-Петербурзі, з опціоном зворотного викупу протягом шести років.

Відео дня

Про це з посиланням на Мінпромторг РФ пише Інтерфакс-Україна.

Керуватиме активами ФГУП НАМИ. Продаж активів за символічну вартість у держвласність було схвалено виконавчим комітетом іноземного автовиробника.

Повідомляється, що в угоду входять виробничі та науково-дослідні потужності Nissan у Санкт-Петербурзі, а також центр продажу та маркетингу в Москві.

За умовами угоди, Nissan отримав опціон на викуп своєї частки в російській юрособі протягом наступних шести років. Таким чином, японський автовиробник передав свої активи у російську власність так само, як і французька Renault.

Повідомляється, що у НАМІ буде можливість залучати інші компанії як виробничі партнери, створювати спільні підприємства. Також зазначається, що післяпродажне обслуговування автомобілів Nissan буде АвтоВАЗ. Крім того, АвтоВАЗ постачатиме запчастини.

23 березня Renault оголосив про припинення діяльності заводу компанії в Москві . 30 березня стало відомо, що Renault вивчає можливість зміни власника АвтоВАЗу. Компанія не може передати акції свого російського підприємства Ростеху через санкції.

Також повідомлялося, що передача компанією Renault своїх активів АВТОВАЗу та уряду Москви - це угода а рубль". Завод перейшов під контроль російської влади 16 травня.

Редактор: Люба Балашова
Показати ще новини
Радіо НВ
X