Німецький поштовий гігант підтвердив роботу в окупованому Криму всупереч санкціям

20 листопада 2017, 08:59
Німецька компанія DHL, яка надає послуги з доставки пошти та посилок, продовжує через партнерів працювати в Криму, незважаючи на санкції

Цю інформацію підтвердив офіційний представник головної компанії Deutsche Post DHL (DPDHL) Клаус Корфмахер, передає російська служба ВВС.

У письмовому коментарі представника Deutsche Post DHL йдеться, що політика компанії заснована на застосуванні законів у сфері торгівлі для всієї глобальної мережі DPDHL. Однак, через складну політичну і правову ситуацію в Криму DPDHL веде специфічну політику щодо послуг і компаній, які при цьому задіяні.

Відео дня

"Як ви знаєте, незважаючи на санкції ЄС, США та інших країн, певні транзакції все ще дозволені", - додав Корфмахер.

Працівник сервісного відділення у Севастополі зазначив, що за кордон з окупованого Криму можна відправити тільки документи, але не посилки, оскільки останні вимагають митного оформлення як вантаж.

На півострові працює тільки один міжнародний аеропорт у Сімферополі. Але літаки звідти літають тільки у Росію. Севастопольський і Керченський морський торговельний порти, а також Керченська поромна переправа під європейськими санкціями. Це означає, що європейські компанії не можуть скористатися їхніми послугами.

Скористатися послугами DHL можна у трьох містах Криму - Севастополі, Сімферополі та Керчі. DHL працює через партнерські пункти. Ця інформація містилася на сайті DHL в його російській та англійській версіях. Зараз вона видалена.

Для відправлення посилки у Москву необхідно вказати ім'я одержувача, його адресу і телефон, а також пред'явити свій паспорт та "закріпити" зазначену інформацію підписом.

Слід зазначити, що у всіх кримських офісах агентів DHL недоступна опція безготівкового розрахунку. На касовому чеку, який отримав відправник посилки, написано, що агентом DHL в Севастополі та Сімферополі є компанія Біологіка.


DHL - велика німецька міжнародна компанія. Компанія була заснована в 1969 році для транспортування документів між Сан-Франциско та Гонолулу, проте незабаром DHL розповсюдила свою діяльність на весь світ. Наразі входить до складу Групи компаній Deutsche Post DHL. Штаб-квартира компанії розташована в Бонні (Німеччина).


Нагадаємо, раніше стало відомо, що Deutsche Post DHL продовжує роботу у Криму через мережу партнерських пунктів обслуговування.

Показати ще новини
Радіо NV
X