Німецький партнер Північного потоку-2 задумався про вихід з проекту через санкції США

29 серпня 2018, 16:03

Один з європейських партнерів Газпрому по Північному потоку-2 - німецька компанія Uniper, може відмовитися від участі в проекті, якщо США введуть санкції.

Про це пише Прайм.

"Uniper не може ризикувати і піддаватися впливу американських санкцій. В цьому випадку нас виключать з платіжного обороту і ми більше не зможемо використовувати американський долар в торгових операціях. Це ті речі, які Uniper принципово не може допустити", - сказав член правління енергетичної компанії Крістофер Дельбрюк.

Відео дня

Відзначимо, що США вимагають від європейських країн припинити участь в проекті Північний потік-2 і загрожують санкціями тим, хто не піде на це.

Закон, підписаний в 2017 році президентом США Дональдом Трампом, зокрема, передбачає, що глава держави зможе накладати санкції на осіб, які вкладають в будівництво російських експортних трубопроводів понад $5 млн за рік або $1 млн одноразово. Закон також скорочує максимальний термін фінансування російських нафтогазових компаній з 90 до 60 днів.

Раніше повідомлялося, що США готують санкції проти країн-будівельників Північного потоку-2.

У Вашингтоні і багатьох східноєвропейських столицях висловлюють побоювання, що Північний потік-2, який повинен вдвічі збільшити прямі поставки газу з Росії до Німеччини, і це ще більше посилить залежність Західної Європи від російських енергоресурсів.


Північний потік 2 - російський газопровід, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газопроводу складе 1,2 тис. Км, а загальна потужність з уже існуючим Північним потоком - 55 млрд куб. м. газу.

Північний потік 2 проляже вздовж газопроводу Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X