Німецький холдинг відкрив в Україні новий завод електропроводки для автомобілів

29 вересня 2017, 14:40
Німецький холдинг Leoni AG, який займається виробництвом електропроводки для автомобілів, відкрив завод з виробництва електрообладнання для легкових автомобілів на 800 робочих місць в Коломиї Івано-Франківської області

Про це повідомив прес-секретар президента Петра Порошенка Святослав Цеголко на своїй сторінці у мікроблозі Twitter.Цеголко також зазначив, що завод Leoni у перспективі матиме 5 тис. робочих місць.

Нагадаємо, що у 2003 році Leoni побудував основний завод з виробництва електрообладнання для легкових автомобілів в Стриї за €40 млн і почав на ньому виробництво.

У квітні стало відомо про плани Leoni побудувати завод у Коломиї за €14 млн.

Повідомлялося, що завод буде займатися виробництвом електропроводки для автомобілів. Зокрема, для марок General Motors і Opel.


Leoni AG - німецький холдинг. Компанія була заснована у 1917 році і є одним з найстаріших підприємств Німеччини. Головні напрямки холдингу Leoni AG: виробництво проводу та кабелю для різних сфер індустрії; виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості. Клієнти холдингу - компанії General Motors, BMW, Volkswagen, Audi, Volvo, Cummins, Caterpillar, DAF.

Показати ще новини
Радіо NV
X