Німецький автогігант заборонив продажі в анексованому Криму – ЗМІ

11 жовтня 2017, 10:34
Німецький автоконцерн Volkswagen заборонив продавати свої вантажівки і автобуси в анексованому Росією Криму

Так, в Криму не можна продавати вантажівки, комерційні автомобілі на 10 і більше пасажирів, а також машини спецпризначення, наприклад мобільні майстерні або радіологічні лабораторії, а також запчастини до них.

Відео дня

Про це йдеться у листі, який отримали автодилери, які працюють з Volkswagen, від компанії Фольксваген груп рус за підписом її гендиректора Маркуса Озеговіча, передає російське видання Ведомости.

Озеговіч нагадує, що заборонений як прямий продаж автомобілів і запчастин, так і через посередників, при цьому обмеження стосуються компаній, які перебувають в Криму або планують використовувати техніку на території Криму. Порушення режиму санкції може привести "до серйозних економічних наслідків, в тому числі до [відмови] від ввезення на територію Росії" вантажівок, спецтехніки і автобусів більш ніж на 10 місць.

Але спецтехніку і автобуси Volkswagen в Криму купити можна, запевнив видання продавець-консультант великого кримського автодилера. За його словами, замовник через кримський офіс автодилера може замовляти потрібну техніку, її покупку оформляють документально у Москві, Новосибірську або Краснодарі, а потім доставлять до Криму. Те ж саме, пояснив він, можна зробити і з запчастинами. За словами консультанта кримського автодилера, зараз в наявності у Криму у його центру залишився один комерційний автомобіль більш ніж на 10 пасажирів.

Показати ще новини
Радіо NV
X