Німецький авіаперевізник відклав запуск додаткових рейсів в Україну

13 березня 2018, 09:57

Німецька авіакомпанія Lufthansa перенесла запуск 6 додаткових рейсів Київ-Франкфурт з кінця березня на травень.

Про це свідчить інформація з системи бронювання авіаперевізника, передає avianews.com.

У компанії підтвердили факт перенесення авіарейсів.

"Оскільки переговори (про розширення квоти на польоти, - ред.) зайняли більше часу, ніж очікувалося, ми відклали початок польотів за додатковими частотам на травень 2018 року", - відзначили в прес-службі Lufthansa.

Відео дня

Відзначимо, що Lufthansa планувала збільшити кількість польотів на маршруті Київ-Франкфурт з 14 до 20 рейсів на тиждень, додавши третій щоденний рейс за винятком субот.

Як повідомила прес-секретар Державіаслужби Ірина Кустовська, умови міжурядової угоди між Україною та Німеччиною не змінені.

Так, як і раніше діє стара квота на польоти, яка передбачає сукупно 28 щотижневих рейсів для кожної сторони за маршрутами Київ-Франкфурт, Київ-Мюнхен і Київ-Берлін. За Lufthansa закріплені права на виконання по 14 рейсів на тиждень на маршрутах Київ-Франкфурт і Київ-Мюнхен.


Deutsche Lufthansa — найбільша німецька авіакомпанія, національний авіаперевізник Німеччини. До 1997 року 35,68% компанії належало німецькому урядові. Зараз компанія належить приватним інвесторам (88.52%), MGL Gesellschaft für Luftverkehrswerte (10.05%), Deutsche Postbank (1.03%), Deutsche Bank (0.4%).

Показати ще новини
Радіо НВ
X