Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

Німецька Metro розділяється на дві компанії

15 грудня 2016, 14:40
688
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Як заявив глава Metro AG Олаф Кох, в обох підрозділів сильні позиції у своїх секторах

Німецька Metro AG оголосила про розділення бізнесу, передає Інтерфакс-Україна.

Так, мережа центрів дрібнооптової торгівлі Metro Cash & Carry та продовольчі гіпермаркети Real об'єднаються в компанії під брендом Metro, магазини побутової техніки та електроніки Media Markt і Saturn - в компанії Ceconomy.

Як заявив глава Metro AG Олаф Кох на capital markets day у четвер, 15 грудня, в обох підрозділів сильні позиції в своїх секторах, як окремі компанії вони продовжать утримувати курс на стійке зростання.

Після поділу обидві компанії отримають лістинг на біржі (акції Metro AG торгуються на Франкфуртській фондовій біржі). Кожен акціонер Metro AG отримає по акції нової Metro і Сесопому в пропорції 1:1.

Акціонери Metro AG планують розглянути поділ бізнесу на річних зборах 6 лютого. Передбачається, що сам процес розділення завершиться в середині 2017 року.

Виручка мережі Media Markt і Saturn (майбутньої Ceconomy) в 2015-2016 фінансовому році (завершився у вересні) склала 22 млрд євро, EBITDA - 700 млн євро. Магазини працюють в 15 країнах. Виручка мережі Metro Cash & Carry і Real - 37 млрд євро, EBITDA - 1,8 млрд євро, магазини представлені в 25 країнах.

Головне

Україна/Події

1 грудня, 14:45

article_img
В Укрзалізниці відреагували на поломку експреса до Борисполя