Німецька компанія вирішила перемістити частину виробництва з Франції до України

3 березня 2018, 15:55

Львівське підприємство з 100% іноземними інвестиціями німецької компанії Klingspor AG вирішило збільшити свою присутність в Україні, перемістивши сюди частину своїх закордонних виробничих потужностей.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації (ОДА).

"Вже в цьому році планується переміщення частини виробничих потужностей з Франції в Україну", - йдеться в повідомленні ЛОДА.

Відео дня


Klingspor - провідний виробник абразивних матеріалів з історією у 125 років та представництвом у більш ніж 39 країнах. Виробляє продукцію для металообробної, деревообробної промисловості, будівництва та інших галузей як для європейського, так і для українського ринку.

В Україні працює з 2008 року. Має виробничі, складські та адміністративні приміщення загальною площею 6,7 тис. м кв. розташовані в місті Великі Мости Сокальського району Львівщини, на заводі працюють понад 200 людей. Інвестиції за останні чотири роки склали понад €7 млн.


Нагадаємо, наприкінці 2017 року японський автогігант заявив про відкриття третього заводу в Україні, зокрема на Львівщині. А за рік до цього в області відкрили завод, продукція якого постачається для автомобілів BMW.

Показати ще новини
Радіо NV
X