Німецька компанія купує 6 цукрових заводів в Україні

5 грудня 2016, 18:53
Компанія Pfeifer&Langen (Німеччина) завершує операцію з придбання шести цукрових заводів в Тернопільській області, які раніше належали холдингу Т-Цукор

Про це повідомив генеральний директор компанії Радехівський цукор Віталій Сікорський, передає Інтерфакс-Україна.

"Так, ми купуємо ці шість заводів", - сказав він.

За його словами, після банкрутства агрохолдингу Мрія", власником якого, як і компанії Т-Цукор виступала сім'я Гут, майно цукрових заводів виступало заставою за кредитами Промінвестбанку і перейшло у власність банку

Відео дня

До складу компанії Т-Цукор входили Борщівський, Бучацький, Збаразький, Козівський, Лановецький та Хоросковський цукрові заводи (Тернопільська обл.), а також завод Городенка (Івано-Франківська обл.).

"Ми неодноразово заявляли, і я хочу ще раз підкреслити, що цукровий холдинг Т-Цукор юридично ніколи не входив до складу Мрія Агрохолдинг, а безпосередньо належав родині Гут", - повідомив фінансовий директор Мрія Агрохолдинг Тон Хулс.

За його словами, продаж заводів жодним чином не вплине на роботу агрохолдингу і на процес реструктуризації боргу Мрії. Також компанія ніяк не залучена в процес продажу.


Pfeifer&Langen є великим європейським виробником цукру. Компанія, зокрема, володіє цукровими заводами в Німеччині, Польщі, Румунії, Італії, Угорщини, Словенії, Чехії та Україні. В Україні їй належить Радехівський цукровий завод (Львівська обл.) та Чортківський цукровий завод (Тернопільська обл.).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X