Авіакомпанія Air Berlin запустила процедуру банкрутства

15 серпня 2017, 17:35
Друга за величиною німецька авіакомпанія Air Berlin оголосила про банкрутство

Про це повідомляє Deutsche Welle .

"Air Berlin сьогодні, 15 серпня, починає попередню процедури банкрутства... з метою продовжити процес реструктуризації, який вже запущений в дію", - повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

В Air Berlin запевнили, що запуск процедури банкрутства не позначиться на роботі компанії: всі рейси Air Berlin і її «дочки» NIKI продовжаться в штатному режимі, розклад польотів не зміниться, квитки і далі можна бронювати.

Також наголошується, що авіакомпанія вже кілька років намагається вирішити свої фінансові проблеми, скорочуючи штати співробітників і літаковий парк. У вересні 2016 року Lufthansa домовилася з Air Berlin про лізинг 38 літаків A319 та A320. Лайнери взяли в оренду разом з екіпажами "на прийнятих на ринку умовах" на 6 років з можливістю продовження.

За підсумками 2016 року збитки Air Berlin склали 780 млн. В останні місяці почастішали випадки скасування рейсів і запізнень.


Air Berlin - друга авіакомпанія за обсягом пасажиропотоку в Німеччині після Lufthansa. За липень послугами компанії скористалися понад 2,4 млн пасажирів, всього за перші сім місяців 2017 компанія перевезла майже 13,8 млн людей.

Показати ще новини
Радіо NV
X