Німецька авіакомпанія Germania оголосила про банкрутство

5 лютого 2019, 09:24

Німецька авіакомпанія Germania та її дочірні компанії з технічного обслуговування Germania Technik Brandenburg і Germania Flugdienste оголосили про банкрутство.

Компанія припинила польоти з 5 лютого, повідомляє DW.

Генеральний директор Germania Карстен Бальк подякував усім працівникам компанії за роботу і вибачився перед пасажирами, які вже купили квиток на літак компанії, але не зможуть ним скористатися.

Відео дня

Авіаперевізник пояснює потребу в ліквідності,що виникла у нього, тим, що влітку минулого року різко підвищилися ціни на гас, одночасно з цим знизився курс євро до долара, крім того були серйозні затримки в надходженні літаків, а парку було потрібно виключно багато технічних послуг.

Авіакомпанії не вистачає 15 мільйонів євро. Через фінансові проблеми в січні вона не змогла виплатити зарплату 1,1 тисячі своїх працівників.

Всього у компанії 37 літаків, вона виконувала рейси з Дюссельдорфа і Мюнстера. На тлі відходу з ринку Air Berlin минулого року Germania збільшила число рейсів майже на 40%, а також планувала будівництво свого нового головного офісу в районі нового аеропорту Берлін-Бранденбург.

Показати ще новини
Радіо NV
X