Німеччина та Великобританія прощаються з видобутком вугілля і розпродають обладнання в Україну

0 коментувати
У Німеччині залишилися дві шахти, які закриють в 2018 році
Фото: holidaygid.ru

У Німеччині залишилися дві шахти, які закриють в 2018 році

Минулого тижня у Західній Європі закрилися відразу дві кам'яновугільні шахти - у Великобританії і Німеччині. При цьому вживане німецьке обладнання розпродається в Китай, Росію та Україну

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Таким чином, у Німеччині залишилося всього дві діючі кам'яновугільні шахти, які планують закрити в 2018 рік.

Відмова від вугільної промисловості в Західній Європі викликана цілим рядом причин. Головна з них - економічна.

"Видобуток підземним способом в традиційних і багато в чому виснажених вугільних басейнах стає все більш нерентабельною. Особливо в умовах, коли пропозиція на світовому ринку величезна, а в деяких країнах, наприклад, в Австралії, видобуток йде відкритим способом в гігантських кар'єрах", - повідомляє видання.

Інша причина - екологічна, так як спалювання вугілля вважається однією з головних причин викиду в атмосферу великої кількості вуглекислого газу CO2, який викликає парниковий ефект і глобальне потепління.

За даними DW, половину всього видобутого на планеті вугілля споживає Китай, який є одним із його найбільших виробників. На різних китайських родовищах вже давно використовується німецьке обладнання, що демонтується з шахт, які закриваються в Німеччині .

Поряд з китайськими фірмами великими покупцями такого обладнання є компанії з Австралії, США, Туреччини. Його також продають у Польщу, Чехію, Росію і Україну.

Уряд Німеччини вважає, що повністю відмовитися від використання вугілля можна буде протягом найближчих 20-25 років. Зараз 18% електроенергії, яка виробляється у ФРН, приходиться на частку кам'яного вугілля. Головним його постачальником є Росія.

Нагадаємо, 18 грудня в Британії закрилася остання підземна вугільна шахта.

Раніше повідомлялося, що Великобританія закриває всі вугільні електростанції. Так, до 2023 року на спалювання вугілля будуть накладені обмеження, а в 2025-му електростанції даного типу зовсім припинять своє існування на території Сполученого Королівства.

Під час міжнародної конференції з клімату ООН було прийнято угоду, в якій говорилося про поступову відмову від викопного палива.

Хочете знати не тільки новини, а й що за ними криється?

Читайте журнал Новое Время онлайн.
Передплатіть зараз

Читайте 3 місяці за 59 грн

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: