Німеччина погодилася виділити Україні кредит на закупівлю електричок

14 червня 2017, 12:18
Уряд Німеччини готовий виділити кредит, за рахунок якого планувалося закупити до 25 регіональних поїздів (електричок) і на тендерній основі передати на баланс міст

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми провели попередні переговори з німецьким урядом. Вони виявили готовність виділити кредит на покупку від 10 до 25 регіональних поїздів, т. зв. електричок. На тендерній основі передати їх на баланс міст, спільно управляти ними в містах, де краще використовують ці умови, а громадяни отримають можливість користуватися сучасними видами транспорту", - повідомив міністр перед засіданням Кабінету міністрів.

Відео дня

За його словами, паралельно ведуться переговори з німецьким урядом про передачу Україні старих електропоїздів для переобладнання їх в Україні з подальшим використанням.

"Вони все одно на порядок краще рухомого складу, який вже повинен бути списаний в Україні, і закупити нові, але цього ніхто не зробив. Тобто заходи (переговори - ред.) є, але з боку Укрзалізниці - повна блокада, оскільки це нецікаво", - зазначив Омелян.

На питання журналістів, чи варто очікувати нові вагони, міністр відповів: "Ми зробимо все можливе. Якщо будуть призначені нові керівники (в Укрзалізниці - ред.), цього можна очікувати".

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X