Німеччина і Франція створюють нового залізничного гіганта

27 вересня 2017, 11:49
Німецька компанія Siemens і французька Alstom підписали угоду про злиття бізнесу у сфері залізничного машинобудування та створення європейського гіганта у цій галузі

Про це повідомила Siemens.

Німецький концерн передасть Alstom підприємства з виробництва рухомого складу і сигнального устаткування (підрозділ Siemens Mobility) в обмін на частку в розширеній компанії трохи більше 50%.

Відео дня

Як зазначає Інтерфакс-Україна, розширена компанія буде називатися Siemens Alstom, вона збереже штаб-квартиру в передмісті Парижу, її річний виторг складе близько €15,3 млрд. Гендиректор Alstom Анрі Пупар-Лафарж залишиться на цій посаді, голову ради директорів призначить Siemens.

Акціонери Alstom двічі отримають спеціальні дивіденди у розмірі €4 на акцію кожен, в загальній складності на €1,8 млрд.

Президент Франції Еммануель Макрон був активним прихильником цієї угоди, стверджуючи, що європейським компаніям необхідні умови для успішної конкуренції за межами регіону, в тому числі в Китаї та США.


Підрозділ Siemens Mobility, зокрема, виробляє всі види рейкового транспорту, включаючи локомотиви і склади ICE для високошвидкісних залізниць у Німеччині, що з'єднують найбільші міста. Siemens Mobility також випускає міські трамваї і сигнальне обладнання.

Alstom - один зі світових лідерів (поряд з Siemens і Bombardier) у виробництві енергетичного устаткування і залізничного транспорту. Alstom працює більш ніж у 60 країнах, чисельність її персоналу перевищує 32,8 тис. осіб.

Показати ще новини
Радіо NV
X