Німеччина готова підтримати російський Північний потік-2 лише за однієї умови

9 березня 2017, 13:49
Німеччина виступає за реалізацію проекту Північний потік 2 (Nord Stream-2), але також бачить необхідність в надійності українського транзиту і забезпечення газом Словаччини, Чехії та Польщі

Про це заявив глава МЗС Німеччини Зігмар Габріель, пише Інтерфакс.

"Російській стороні вже багато років відомо моє ставлення до даного питання: нам потрібен Північний потік-2, але нам потрібна і надійність українських трубопроводів, і надійність забезпечення енергоносіями таких країн, як Словаччина, Чехія чи Польща. І я відчуваю, що наші російські партнери цілком готові до цього", - сказав Габріель в ексклюзивному інтерв'ю Інтерфаксу .

Відео дня

Коментуючи зустріч керівництва проекту з представниками Єврокомісії 21 лютого, Габріель сказав, що Північний потік 2 - це не проект Комісії ЄС, а інвестиційне рішення європейських приватних компаній.

"Для нас важливо, щоб проект реалізовувався і працював відповідно до чинного законодавства ЄС. За цим ми будемо стежити і надалі. Обмін думками між Комісією ЄС і задіяними компаніями представляється для цього правильним кроком", - підкресли він.

Нагадаємо, у Єврокомісії розповіли подробиці антимонопольного розслідування проти російського Газпрому

Показати ще новини
Радіо NV
X