Ніяких паперів. Українським водіям дозволили оформляти ДТП через інтернет

3 жовтня 2017, 11:10
Моторне (транспортне) страхове бюро (МТСБУ) ввело інформаційну систему Електронний європротокол з жовтня

Про це повідомили в прес-службі бюро.

Тепер, за допомогою системи Електронний Європротокол в Україні з'явилася можливість оформити європротокол не тільки в паперовій, але і в електронній формі.

Відео дня

"Відповідно до рішення президії МТСБУ від 13 липня поточного року №403/2017, з жовтня європротокол, оформлений з використанням зазначеної системи, є повним аналогом європротоколів, відправлених або пред'явлених страховику в паперовій формі", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, що система доступна за посиланням.

Система Електронний європротокол передбачає внесення основних даних, необхідних для оформлення протокола, учасниками ДТП, їх автоматичне доповнення даними Централізованої бази даних (ЦБД) МТСБУ. Крім того, вона буде автоматично інформувати страховиків про настання ДТП.

Також європротоколи, заповнені в електронній формі, практично виключають помилки при їх заповненні. Таким чином, виключають випадки відмови недобросовісних страховиків у відшкодуванні збитків за формальними ознаками наявності помилок, яких важко уникнути при оформленні паперового бланка.

В бюро добавили, що виходячи з заповнених обставин ДТП, система запропонує набір типових схем ДТП, з яких можна вибрати ту, яка повністю відповідає обставинам події, а якщо ні одна із запропонованих схем не підходить, схему ДТП треба скласти самостійно, сфотографувати її і розмістити фото відповідно до інструкцій системи.


Моторне (транспортне) страхове бюро - об'єднання страхових компаній, що займаються продажем полісів обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Показати ще новини
Радіо NV
X