Ніяких контактів. Укрзалізниця заперечила інформацію про роботу на окупованих територіях

29 травня 2017, 11:26
Укрзалізниця не має структурних підрозділів на окупованих територіях Донбасу і не має контактів із бойовиками

Про це йдеться в повідомленні ПАТ.

"Укрзалізниця" при організації роботи дирекцій регіональної філії Донецька залізниця свої дії погодила з силовими структурами і міністерствами", - прокоментували у компанії.

Відео дня

В Укрзалізниці підкреслили, що апарат управління регіональної філії розташований у місті Лиман на території, підконтрольній українській владі.

Фінансові операції та виплата заробітної плати здійснювалися на підконтрольній українській владі території, в тому числі через банки.

"Ніякі фінансові відносини з так званим "ДНР" або "ЛНР" Донецька залізниця не має", - підкреслив в компанії

Також в Укрзалізниці зазначили, що на виконання рішення Ради національної безпеки і оборони з березня 2017 року перевезення вантажів залізничним транспортом між контрольованою українською владою і тимчасово непідконтрольною територіями не відбувається.


Нагадаємо, раніше російське видання Коммерсантъ повідомило з посиланням на свої джерела, що влада України готується заборонити залізничне сполучення з Росією.

Крім того, міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що Кабмін не розглядав питання можливого припинення залізничного сполучення з Росією. При цьому він додав, що сам вважає за доцільне припинити будь-яке транспортне сполучення з Росією.

Показати ще новини
Радіо NV
X