Netflix розкрив кількість передплатників за межами США на тлі падіння вартості акцій

18 грудня 2019, 10:25
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Стрімінговий сервіс опублікував дані про зростання передплатників за межами США.

Стрімінговий сервіс Netflix опублікував дані про кількість передплатників межами США і прозвітував про зростання виручки компанії на тлі зниження вартості акцій, повідомляє The Wall Street Journal.

Відео дня

З середини липня 2019 року вартість акцій Netflix впала на 16% після того, як компанія опублікувала звіт за другий квартал, повідомимо про зниження кількості передплатників сервісу в США вперше за 10 років.

У компанії відзвітували про зростання кількості передплатників в Європі, на Близькому Сході і в Африці більш ніж удвічі в порівнянні з початком 2017 року. Відзначається, що ця група країн є для Netflix найбільшим ринком за межами США. Виручка компанії в цьому регіоні збільшилася майже в три рази, до $ 4 млрд.

Кількість передплатників в Латинській Америці за аналогічний період зросла майже вдвічі - до 29,4 млн з 15,4 млн, а виручка склала $ 2 млрд.

Азіатсько-Тихоокеанський регіон приносить компанії найнижчу виручку в $ 1 млрд, незважаючи на зростання кількості передплатників майже в три рази - до 14,5 млн.

Загальна кількість передплатників сервісу в світі досягло 158,3 млн осіб.

Нагадаємо, що головний конкурент Netflix - сервіс Disney + почав роботу в декількох країнах. Протягом найближчих трьох років Disney обіцяє запустити свій сервіс в усіх головних регіонах світу.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X