Неспроможніть Київстару залишила абонентів без SMS на добу – lifecell

22 червня 2017, 18:22
2818
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

lifecell прокоментували заяву Київстара

Київстар блокував всі без виключення повідомлення від абонентів  lifecell абонентам Київстару 27 годин поспіль

Про це повідомив НВ Бізнес співробітник lifecell

"IT-cистеми Київстару ідентифікували всі смс з нашої мережі як спам. Виходить, що повідомлення живих людей своїм колегам, друзям, родичам розцінювався як інформаційне сміття", - уточнили у компанії. 

Як прокоментував Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell: "Мені прикро бачити, що такий великий за часткою ринку і прибутку мобільний оператор не в змозі забезпечити стабільну роботу своєї мережі, тим паче прийом коротких текстових повідомлень, що є базовою мобільною послугою".

У компанії уточнили, що з огляду на неодноразові технічні відключення, вони звернулися до НКРЗІ з проханням розглянути проблему та знайти рішення, аби запобігти її повторенню.

"Ми навіть готові надати ПрАТ Київстар технічну допомогу за потреби", - уточнив Язиджи. 

Нагадаємо, що раніше lifecell інформував про проблему мережі мобільного оператора компанії Київстар з прийомом SMS, успішно відправлених з мережі lifecell.

"Відповідно до повідомлення технічних фахівців ПАТ Київстар:"... в мережі Київстар незаплановано частково призупинено надання послуг прийому текстових повідомлень ". У зв'язку з цим спостерігається проблема з отриманням текстових повідомлень, успішно відправлених з мережі lifecell, абонентами, які обслуговуються в мережі Київстар", - відзначала компанія.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися