Неспроможніть Київстару залишила абонентів без SMS на добу – lifecell

22 червня 2017, 18:22
Київстар блокував всі без виключення повідомлення від абонентів  lifecell абонентам Київстару 27 годин поспіль

Про це повідомив НВ Бізнес співробітник lifecell

"IT-cистеми Київстару ідентифікували всі смс з нашої мережі як спам. Виходить, що повідомлення живих людей своїм колегам, друзям, родичам розцінювався як інформаційне сміття", - уточнили у компанії.

Відео дня

Як прокоментував Ісмет Язиджи, головний виконавчий директор lifecell: "Мені прикро бачити, що такий великий за часткою ринку і прибутку мобільний оператор не в змозі забезпечити стабільну роботу своєї мережі, тим паче прийом коротких текстових повідомлень, що є базовою мобільною послугою".

У компанії уточнили, що з огляду на неодноразові технічні відключення, вони звернулися до НКРЗІ з проханням розглянути проблему та знайти рішення, аби запобігти її повторенню.

"Ми навіть готові надати ПрАТ Київстар технічну допомогу за потреби", - уточнив Язиджи.

Нагадаємо, що раніше lifecell інформував про проблему мережі мобільного оператора компанії Київстар з прийомом SMS, успішно відправлених з мережі lifecell.

"Відповідно до повідомлення технічних фахівців ПАТ Київстар:"... в мережі Київстар незаплановано частково призупинено надання послуг прийому текстових повідомлень ". У зв'язку з цим спостерігається проблема з отриманням текстових повідомлень, успішно відправлених з мережі lifecell, абонентами, які обслуговуються в мережі Київстар", - відзначала компанія.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X