Nemiroff увійшов до трійки лідерів серед світових горілчаних брендів у каналі безмитної торгівлі

8 вересня 2017, 09:00
Новини компаній

Уперше в історії бренд українського походження посів 3-є місце за обсягом продажів у каналі Duty Free & Travel Retail згідно з рейтингом міжнародного видання IWSR «Top 100 Spirits Brands in Travel Retail»

Nemiroff посів почесне місце в категорії горілок, пропустивши вперед лише Absolut і Smirnoff.

Високої позиції в рейтингу досягнуто завдяки професіоналізму команди Nemiroff у тісній співпраці з провідними операторами ринку безмитної торгівлі. «Таке досягнення свідчить про професіоналізм і потужну експертизу компанії, закріплює статус бренду-лідера серед українських виробників горілки на міжнародній арені, – зазначив генеральний директор міжнародної горілчаної компанії Nemiroff Юрій Сорочинський – Компанія Nemiroff успішно веде бізнес у більш ніж 80 країнах світу, з кожним роком розширюючи географію присутності та нарощуючи продаж. Більше 40% обсягу експортованої горілчаної продукції з України – продукція Nemiroff».

Відео дня

Посилення позицій бренду в каналі Duty Free & Travel Retail у компанії називають стратегічним вектором. У 2016 році приріст склав +75% завдяки новим контрактам і розширенню асортиментної лінійки.

Nemiroff узяв фокус на активний розвиток і міжнародну експансію: крім відкриття нових, бренд впевнено закріплює та підсилює свої позиції на вже знайомих ринках, стежить за світовими трендами, постійно вдосконалюючи асортиментний ряд. Такий підхід до ведення бізнесу та гнучкість у прийнятті рішень роблять переворот у світі горілок, відкривають нові кордони й горизонти для бренду світового масштабу.

Довідкова інформація:

Nemiroff ( http://www.nemiroff.vodka ) був заснований у 1872 році. Сьогодні це провідний світовий виробник високоякісного алкоголю й один з лідерів світового ринку алкоголю, відомий у 80 країнах світу. Близько 40% усієї експортованої з України горілки – виробництва Nemiroff. Компанія входить до топ-3 постачальників горілки в магазинах безмитної торгівлі Duty Free у світі.

Асортиментний портфель продуктів під міжнародним брендом Nemiroff налічує 26 смаків і більше 40 видів продукції. Основні продукти: Nemiroff Original, Nemiroff Delikat, Nemiroff Light, горілка особлива Nemiroff «Гостра полуниця», Nemiroff «Українська березова особлива», настоянка гірка Nemiroff «Українська медова з перцем», настоянка солодка Nemiroff «Клюква на коньяку», Nemiroff Premium, Nemiroff Lex, Nemiroff Lex Ultra.

Показати ще новини
Радіо NV
X