Не всі свої: майже всі літаки українських авіакомпаній взято в оренду

21 серпня 2017, 08:40
Українські авіакомпанії в плані флоту не такі вже й українські, адже більшість літаків узято в лізинг за кордоном - 102 зі 118

Про це свідчать дані Державного реєстру цивільних повітряних суден, передає ЦТС.

Зокрема, найбільше пасажирських літаків узято в лізинг у США - 23 одиниці (з них експлуатантом 20 одиниць є авіакомпанія МАУ), на Кіпрі - 21 одиниця, в Ірландії - 11 одиниць, в ОАЕ - 8 одиниць, у Сінгапурі та Португалії - по 7 одиниць.

Відео дня

Найбільшою популярністю користуються два виробники, Boeing і Airbus. Найпопулярнішими моделями цих заводів є Boeing 737-800 та Airbus A320-212.

Відзначається, що тільки чотири авіакомпанії мають власні повітряні суда. Так, флот Мотор Січі та України повністю складається з власних літаків, Урги і МАУ - частково. На балансі Урги значиться 6 одиниць, Мотор Січі - 5 одиниць і України - 2 одиниці. Найбільш популярною моделлю є Ан-26-100.

Також, згідно з даними Державного реєстру цивільних повітряних суден, тільки у чотирьох перевізників більше 10 літаків: МАУ - 41 (без урахування вантажного), Урга - 14 (без урахування вантажних і навчального), Роза вітрів - 11 та Хорс - 10. У шести авіакомпаній кількість одиниць флоту флоту коливається в межах від 3 до 7 літаків.

Нагадаємо, в суботу, 19 серпня, в Запоріжжі компанія Мотор Січ представила вертоліт власного виробництва

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X