Не тільки російські. Українські економічні видання потрапили під санкції

24 травня 2018, 17:07

В оновлений список юридичних осіб, до яких застосовуються персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи (санкції) потрапили два видання - Экономические известия і Украинский бизнес портал, які входять в холдинг Media Invest Group (комапния - Медіа Інновейшн груп).

Про це йдеться в Указі президента № 126/2018.

Санкції введені строком на три роки.

Санкції передбачають блокування активів, обмеження торгових операцій, запобігання виведення капіталів за межі України, припинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, заборона користування радіочастотним ресурсом, обмеження або припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування.

Відео дня

На дану компанію також поширюються і інші санкції, в тому числі заборона на встановлення ділових контактів, заборона діяльності на території України, зупинка фінансових операцій, блокування рахунків.

Також вводиться заборона інтернет-провайдерам надавати послуги доступу користувачів мережі інтернет до ресурсів/сервісів, в тому числі в субдоменов Eizvestia.com і ubp.com.ua.


Згідно з інформацією Media Invest Group, в холдинг також входить щотижневий діловий журнал Эксперт Украина, мережеве ділове видання Статус. Экономические известия.


Україна також ввела санкції проти видання РИА Новости Украина.

Показати ще новини
Радіо НВ
X