Не тільки магазини. IKEA може відкрити в Україні власне виробництво

8 вересня 2017, 09:39
Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA розглядає можливість відкриття власного виробництва в Україні

Про це повідомив начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис на своїй Facebook-сторінці.

"Після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA вдалося досягти домовленості про наступний предметний контакт з питання розміщення виробництв компанії на території Львівщини", - пише він.

Відео дня

При цьому Матіс зазначив, що процес входження рітейлера вимагає інтенсивної роботи з масивами різних даних щодо українських ринків, а переговори щодо розміщення виробництва не припиняються, хоча й затягнулися в часі.

Нагадаємо, що IKEA має намір вийти на український ринок.

Глава правління Мандарин Плаза Олександр Черницький повідомляв, що IKEA може стати орендарем найбільшого у країні торгово-розважального центру Південний площею 450 тис. кв. м, початок будівництва якого заплановано на кінець 2017 року в Голосіївському районі Києва.

На початку літа IKEA підтвердила інформацію про вихід на український ринок.

Також повідомлялося, що ІКЕА зацікавлена у співпраці з українськими постачальниками дерев'яних меблів і комплектуючих до них.

У 2011 році IKEA заявляла про намір інвестувати €20 млн у розширення виробничих потужностей компанії ЕНО-Меблі Лтд (Мукачево, Закарпатська область) до 2016 року.


IKEA засновано в 1943 році у Швеції Інгваром Кампрадом. Перший торговий центр компанія відкрила в 1958 році. До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, яка займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих та має 35 заводів у 9 країнах.

Показати ще новини
Радіо NV
X