Не Аннушка і не Руслан. В Україні оголосили конкурс на кращу назву нового літака Ан-178

22 жовтня 2015, 18:20
Колектив ДП АНТОНОВ оголосив народний конкурс на власну назву нового транспортного літака Ан-178

"Під яким іменем буде працювати Ан-178 залежить від вас. Чекаємо ваших пропозицій на сторінці ДП АНТОНОВ у соціальній мережі Facebook. Запрошуємо вас також до голосування на цій сторінці. Переможе ім’я, яке отримає найбільшу кількість лайків. Конкурс триватиме в період з 22 жовтня по 19 грудня 2015 року", - говориться у повідомленні прес-служби.

Відео дня

Учасникам, які за результатом конкурсу увійдуть до трійки лідерів, обіцяють вручити ексклюзивні призи.

"Команда АНТОНОВ робить все можливе, аби Ан-178 став гідним продовженням лінійки всесвітньо відомих літаків Ан, серед яких: Ан-2 АНнушка, Ан-22 АНтей, Ан-124 РуслАН, Ан-225 Мрія. Соратники Олега Костянтиновича Антонова розповідають, що, даруючи імена своїм літакам, видатний авіаконструктор звертав увагу на наявність в них складу Ан", - додають співробітники компанії.

Разом з тим, у НАТО літаки українського підприємства відомі під іншими назвами. Наприклад, Ан-2 зветься Colt (Лоша), Ан-22 - Cock (Півень), Ан-124 - Condor (Кондор), Ан-225 - Cossack (Козак). У американській класифікації ці літаки вважаються транспортними, що обумовило заглавну літеру С в цих назвах, яка походить від слова сargo (вантаж).

У підприємстві наголосили, що розробка Ан-178 тривала менше 3,5 років, що є своєрідним рекордом для авіаційної галузі. Від завершення побудови літака до його першого польоту пройшло лише 20 днів. А менше, ніж за місяць Ан-178 вдало дебютував на світовому авіашоу Ле Бурже - 2015. У період з 8 по 12 листопада літак буде демонструватися на авіасалоні в Дубаї.

Нагадаємо, Кабмін звільнив голів Укравтодору та авіаконцерну Антонов.

Показати ще новини
Радіо НВ
X