Нацбанк звинуватив компанію Бахматюка в перешкоджанні стягнення майна. У компанії звинувачення заперечують

11 березня 2020, 19:05

У компанії Бахматюка назвали проникнення на територію підприємства незаконним.

У Нацбанку заявили, що не можуть стягнути майно Київської птахофабрики Олега Бахматюка через те, що виконавчу службу Міністерства юстиції не допустили на територію фабрики. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Відео дня

Майно птахофабрики планували стягнути, щоб погасити кредити рефінансування, видані його збанкрутілому банку Фінансова ініціатива.

У НБУ відзначили, що в порушення рішення суду співробітники підприємства не допустили держвиконавця на територію для опису й арешту майна 30 січня та 5 березня.

У прес-службі групи компаній Укрлендфармінг і Авангард назвали інформацію про перешкоджання співробітниками птахофабрики працівникам Державної виконавчої служби недостовірною, пише Економічна правда.

Зокрема, у Бахматюка стверджують, що на території фабрики були присутні тільки працівники підприємства ПНВК Інтербізнес.

"Працівники ДВС (державної виконавчої служби) намагалися проникнути на територію, де здійснює господарську діяльність юридична особа, яка не є боржником, а відповідно, не є стороною виконавчого провадження", - наголошується в повідомленні.

У компанії вважають, що при таких умовах примусове проникнення є незаконним.

"Працівники ДВС прийшли просто не за тією адресою, на інше підприємство, проте продовжили проводити виконавчі дії з порушенням закону: тільки одну посадову особу ДВС пред'явило посвідчення, інші особи навіть не представилися", - додали в компанії.

Також в компанії підкреслили, що співробітники виконавчої служби намагалися проникнути в виробничу зону, яка знаходиться під дією особливого карантинного режиму через загрозу поширення пташиного грипу.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року в агрохолдингу UkrFarmLanding назвали звинувачення на адресу Олега Бахматюка у справі VAB Банку «юридичним нонсенсом». У компанії стверджували, що в справі VAB Банку у глави НАБУ Артема Ситника існує конфлікт інтересів.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X