НБУ змінив правила перевірки банками інформації про фіноперації

17 серпня 2016, 17:24
Національний банк України затвердив положення про порядок здійснення банками аналізу і перевірки інформації про фінансові операції та їх учасників

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Нацбанк прийняв постанову №369 15 серпня, яке набере чинності 1 вересня цього року.

Згідно з документом, встановлюється порядок проведення банками перевірок інформації про фіноперації, які є підставою для купівлі валюти з метою переказу за кордон, а також перерахування валюти з країни, перерахування коштів у гривні нерезидентам через банки та філії банків, що відкриті на території інших країн.

Відео дня

Також НБУ визначив порядок перевірки операцій, які відносяться до надання згоди на обслуговування операцій за договором, який передбачає виконання резидентами боргових зобов'язань перед нерезидентами за кредитами, позиками в іноземній валюті.

Документом встановлено порядок згоди на обслуговування операцій за договором, який передбачає виконання резидентами боргових зобов'язань перед нерезидентами за кредитами, позиками в іноземній валюті.

Раніше перевірка ґрунтувалася чотирма листами Нацбанку і частково нормами Положення про порядок отримання резидентами кредитів в інвалюті від нерезидентів і надання резидентами позик в інвалюті з нерезидентами.

Показати ще новини
Радіо NV
X