НБУ змінив порядок повернення інвестицій з України

0 коментувати
В НБУ над концепцією поступової лібералізації валютного регулювання і валютного контролю працюють українські та міжнародні консультанти
Фото: архів НБУ

В НБУ над концепцією поступової лібералізації валютного регулювання і валютного контролю працюють українські та міжнародні консультанти

Національний банк України (НБУ) активізує зняття бюрократичних перепон у діяльності учасників валютного ринку

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Нацбанк дозволив інвесторам під час повернення вкладів не подавати до банку виписку про фактичне надходження валюти в Україну або документ, який підтверджує формування інвествкладу за рахунок інвестицій.

Також клієнти уповноважених банків можуть не надавати переклад SWIFT повідомлень і документів, текст яких написаний одночасно і іноземною, і українською (або російською) мовами.

Крім того, Нацбанк спростив валютні операції за кредитними договорами укладеними резидентами з міжнародними фінансовими організаціями.

ідтепер до валютних операцій за такими договорами уповноважені банки не будуть застосовувати додаткові заходи для виявлення ознак фінансових операцій, які можуть призвести до здійснення уповноваженим банком ризикової діяльності, що загрожує інтересам вкладників чи інших кредиторів банку", – заявили в регуляторі.

Такі дії є частиною концепції поступової лібералізації валютного регулювання і валютного контролю, над якою працюють українські та міжнародні консультанти.

Нагадаємо, що на цьому тижні НБУ розгляне питання зменшення строку резервування гривні під операції при купівлі валюти на міжбанківському ринку.

Ми у 2020 році. Як зміниться Україна?

Цього четверга, 15 листопада, відбудеться фінальна лекція НВ з циклу "Україна 2020. Що чекає країну"

Що можемо зробити ми, щоб Україна нарешті стала успішною країною?

Прийти на лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Компанії/Ринки ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: