НБУ збирає інформацію у банків про виведення дивідендів

28 квітня 2016, 17:51
Національний банк України перед скасуванням заборони на виведення дивідендів попросив банки з'ясувати у клієнтів наміри щодо повернення дивідендів за кордон

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Фінустанови повинні будуть надати до 20 травня інформацію про клієнтів, які зібралися купувати або перераховувати іноземну валюту для повернення дивідендів за кордон та уповноваженоий банку, а також період, за який виплачуються дивіденди і рік.

Відео дня

В НБУ також запросили дані про загальну суму, яку планують виводити.

"На основі отриманих даних НБУ розробить графік і порядок репатріації дивідендів. Виплати дивідендів в іноземній валюті за кордон будуть здійснюватися поступово протягом певного періоду", – заявили в регуляторі.

Нацбанк планує скасувати заборону та оприлюднити графік і порядок після закінчення другого перегляду Програми розширеного фінансування з Міжнародним валютним фондом.

Репатріацію зможуть провести іноземні інвестори, емітенти корпоративних прав, акцій і інвестсертифікатів (коли сам емітент здійснює купівлю або перерахування валюти за кордон), а також депозитарна установа, яка обслуговує рахунок у цінних паперах депонента-інвестора і забезпечує виплату за кордон дивідендів по цінним паперам.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X